znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYSYSTEMY MICROGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnySubwooferySystemyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SUBWOOFERY

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
[ Kolumna głośnikowa niskotonowa - subwoofer Elac SUB 2070 Biały ]
Zamów produkt przez formularz www

ELAC Sub 2070 urzeczywistnia wizję nowoczesnego subwoofera. Ta aktywna konstrukcja dzięki interfejsowi sterującemu opartemu na bezpłatnej aplikacji jest intuicyjna w obsłudze i inteligentna. Wystarczy sparować iPhona, iPada bądź urządzenie z Androidem z nowym subwooferem, aby z łatwością dopasować dźwięk do własnych preferencji. Co ważne, urządzenie przenośne oraz głośnik subniskotonowy komunikują się ze sobą bezpośrednio za pośrednictwem łączności bezprzewodowej BLE (Bluetooth Low Energy).

Dzięki obsłudze z poziomu aplikacji nie ma potrzeby sięgania do regulatorów znajdujących się na tylnej ściance subwoofera – dostęp do funkcji kontrolnych, umożliwiających np. zwiększenie lub zmniejszenie ilości dostarczanego basu, zapewnia aplikacja. Ponadto użytkownik może wybrać jeden z czterech trybów ustawień dźwięku: Normal, Music, Cinema oraz Night. Dla wymagających melomanów projektanci przygotowali opcje pro-audio, takie jak korektor parametryczny, filtr dolnoprzepustowy, czy też indywidualne ustawienia oszczędzania energii i automatycznego włączania subwoofera. Najbardziej przydatną opcją jest z pewnością funkcja kalibracji, która wykorzystuje mikrofon znajdujący się w smartfonie do określenia głośności, częstotliwości odpowiedzi i odbić dźwięku w pokoju przed automatycznym zoptymalizowaniem brzmienia subwoofera.

Model Sub 2070 jest zaawansowaną konstrukcją, w której projektanci umieścili dwa 250-mm przetworniki pracujące w układzie push-push/pull-pull, w którym naprzeciwległe membrany połączone są jedna do drugiej za pomocą specjalnego wału. Głośniki współpracują z wydajnym wzmacniaczem Class D o mocy maksymalnej 600 W. Podzespoły umieszczone zostały w zamkniętej obudowie, a sam subwoofer, dzięki konstrukcji z wylotem do dołu, zwiększa elastyczność podczas rozstawiania urządzenia i dodatkowo minimalizuje szum wentylacji.

Najnowszy subwoofer ELAC-a można podłączyć bezpośrednio za pomocą kabli głośnikowych (lewy, centralny, prawy) lub kabli stereo RCA. Użytkownicy, którzy chcieliby całkowicie zrezygnować z przewodów mogą skorzystać z zaawansowanego, bezprzewodowego interfejsu ELAC, wymagającego podłączenia opcjonalnego klucza sprzętowego.

Dane techniczne

Konstrukcja2-drożna, aktywna, zamknięta
Głośnik niskotonowy2 x 250mm
Częstotliwość podziału zwrotnicy40-150 Hz, regulowana
Pasmo przenoszenia18 - 180 Hz
Typ wzmacniaczaBASH
Maksymalna moc wzmacniacza600 W
Wejścia2 x liniowe RCA, 1 x ELAC WL-interface, 3x wysokopoziomowe
Czułość wejściowaliniowe: 2 x 70 mV
Impedancja wejściowaliniowe: 20 kOhm
Pobór mocymax 1 W (standby), max 900 W (praca)
WykończenieWysoki połysk: czarny lub biały
Wymiary w mm (wys. x szer. x głęb.)475 x 360 x 385
Waga w kg32,0

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru elak, elac
SUB 2070, SUB2070, SUB-2070
głośnik niskotonowy, kolumna niskotonowa, subwoofer aktywny, subwoofer zamknięty

[ Kolumna głośnikowa niskotonowa - subwoofer Elac SUB 2070 Czarny ]