znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYSYSTEMY MICROGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnySubwooferySystemyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SUBWOOFERY

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

Kilowat basu. W pełni pod twoją kontrolą. Subwoofer Debut S12EQ dostarcza potężny bas, który potrafi wypełnić nawet ogromną przestrzeń odsłuchową i gwarantuje niezapomniane, spektakularne wrażenia dźwiękowe. To zasługa wzmacniacza o mocy sięgającej 1000 W (moc RMS 500 W), który zasila głośnik o średnicy305 mm, wspomagany przez 305-mm radiator pasywny. Zaawansowana obsługa Bluetooth wraz z funkcją Auto EQ pozwalają sterować tym bezkompromisowym subwooferem za pomocą smartfonu lub tabletu.

Zaawansowana obsługa Bluetooth
Rezygnując z tradycyjnych, analogowych regulatorów, projektanci wyposażyli subwoofer w zaawansowany, cyfrowy system sterujący. Wystarczy pobrać aplikację ELAC SubEQ i zainstalować ją w smartfonie (do obsługi subwoofera wymagane jest urządzenie Android lub iOS z Bluetooth 4.0), aby móc w pełni obsługiwać subwoofer. Koniec ze szperaniem przy tylnej ściance urządzenia!

Automatyczna korekcja
Wykorzystując aplikację SubEQ i mikrofon w smartfonie subwoofer automatycznie dostroi parametry pracy do charakterystyki pomieszczenia. W tym celu wykorzystuje 12-zakresowy korektor parametryczny. Oczywiście możliwa jest także w pełni manualna korekcja.

Nowo opracowany przetwornik
Specjalnie opracowany dla serii Debut, 305-mm przetwornik o dużym skoku gwarantuje wysoką jakość dźwięku i porcję basu, która jest podstawą do precyzyjnego odtwarzania dzisiejszych, wymagających dźwiękowych ścieżek filmowych i muzyki. 305-mm pasywny radiator udoskonala odpowiedź impulsowych dźwięków i zwiększa efektywność systemu.

Układ BASH®
Wszystkie subwoofery ELAC-a wykorzystują układy BASH. W przeciwieństwie do konwencjonalnych wzmacniaczy, układy BASH śledzą sygnał wejściowy i dostosowują napięcie wejściowe do tradycyjnego wzmacniacza klasy AB. Dzięki temu wzmacniacz jest nie tylko niezwykle efektywny, lecz także dostarcza w razie potrzeby moc wymaganą przez dynamiczne filmy i muzykę.

Wzmocniona obudowa z MDF
Pozioma centralna klamra wzmacnia i usztywnia obudowę, pomagając minimalizować niepożądane wibracje, które mogą negatywnie wpływać na brzmienie muzyki lub materiałów filmowych.

Automatyczne włączanie/wyłączanie
Subwoofer wykrywa, kiedy sygnał audio zostaje przesłany do wzmacniacza i automatycznie włącza zasilanie. Aby zaoszczędzić energię, subwoofer wyłącza zasilanie po długim czasie bezczynności.

Dane techniczne

Konstrukcja1-drożna, aktywna, z pasywnym radiatorem
Głośnik niskotonowy305mm z dużym skokiem
Pasywny radiator305mm z dużym skokiem
Częstotliwość podziału zwrotnicy50-150 Hz, regulowana
Pasmo przenoszenia25 - 150 Hz
Typ wzmacniaczaBASH
Maksymalna moc wzmacniacza1000W szczytowa / 500W RMS
WejściaLFE RCA
Pobór mocy w trybie standby0.5 W
WykończenieCzarny szczotkowany winyl
Wymiary w mm (wys. x szer. x głęb.)432 x 432 x 432
Waga w kg24,9

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru elak, elac
głośnik niskotonowy, kolumna niskotonowa, subwoofer aktywny, subwoofer bass-reflex, bassreflex, subwoofer bassreflex, bassrefleks,

debut, 
Debut S12EQ, Debut-S12EQ, DebutS12EQ,
Debut S 12EQ, Debut-S 12EQ, DebutS 12EQ,
Debut S-12EQ, Debut-S-12EQ, DebutS-12EQ,

[ Kolumna głośnikowa niskotonowa - subwoofer Elac Debut S12EQ ]